Jesco Lighting Sl4-L24/Rd Accessory - 24W Replacement Lamp, White Finish
No reviews
Regular price
-30%
WELCOME5: Use code WELCOME5 for 5% off on your first order
Couldn't load pickup availability
Sold by Lightsdaddy, an authorized reseller.
Customer Love Badge
⭐Loved by +2,002 customers
Accessibility
Adjust text colors
Adjust heading colors
Adjust background colors
Vendor: Jesco Lighting
Type: Light Bulbs
Sku: WBLSDB00BXMX3DK
Availability: In Stock
Shipping information
JESCO Lighting SL4-L24/RD 24W T4 Fluorescent Lamp, Red. T4 Fluorescent Lamps. Average Life of 16,000 hours. Product Line: T4. Dimension: 34”(L). Diameter: 1/2”Ø. Wattage: 24W. Lumens: 2150. Dimming: NO. Color Temperature: Red. Input Voltage: 120V.